ProkHard

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Account Manager

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż nowych technologii firmy ProkHard w tym m.in. mobilnych rozwiązań informatycznych dedykowanych dla małych oraz średnich przedsiębiorstw;
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
  • Prowadzenie prezentacji produktów dla klientów;
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych, negocjacji oraz finalizowanie kontraktów;
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B;
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i prowadzeniu rozmów handlowych;
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji, prezentacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Kreatywność w realizacji celów związanych ze stanowiskiem;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość branży języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole;
  • Aktywny udział w dużych oraz ciekawych projektach informatycznych;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop, smartphone, dostępność samochodu służbowego;
  • Kartę sportową Multisport z dofinansowaniem pracodawcy;
  • Prywatną opiekę medyczną z obszernym zakresem specjalistów oraz badań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
na adres e-mail:
Uwagi:
Aplikacje powinny zawierać klauzule:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Prokhard Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Polskiej 43 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Specjalista d/s. marketingu

  • Realizacja i planowanie działań marketingowych;
  • Przygotowywanie i profilowanie treści – strona www, social media, artykuły, ulotki, katalogi, newslettery;
  • Tworzenie materiałów marketingowych;
  • Zarządzanie stroną internetową firmy oraz profilami w mediach społecznościowych;
  • Wspieranie działu handlowego poprzez opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych;
  • Analiza danych oraz monitorowanie efektywności działań marketingowych;
  • Przygotowywanie analizy rynku i konkurencji;
  • Przygotowanie oraz uczestnictwo w konferencjach, targach oraz eventach;

Wymagania::

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność swobodnego tworzenia treści oraz komunikatów do mediów społecznościowych;
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych;
  • Znajomość narzędzi Google Analytisc, Facebook Insight;
  • Wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze marketingu;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Praca w ambitnym zespole;